NYÁK csatlakozók
BKL Electronic Hüvelyház kábel Pólusok száma 4 Raszterméret: 2.54 mm 072659 1 db
Gyártó: BKL Electronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
BKL Electronic Hüvelyház kábel Pólusok száma 4 Raszterméret: 2.54 mm 072659 1 db
Termékazonosító: 874399
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 145 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 15
145 Ft
| Kivitel | Alj, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | wire-to-board |
| RM | 2.54 mm |
| Pólusok száma sorozatonként | 4 |
| Pólusok száma | 4 |
| Névleges áram | 2 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 2 A |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 10.72 x 5 x 12.90 mm |
| Szín | Natúr |
| Magasság | 12.90 mm |
| Hossz | 10.72 mm |
| Szélesség | 5 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Gyártói szám | 072659 |
| Gyártói szám | 72659 |
| Szigetelőanyag | 100% poliészter |
| Sorok száma | 1 |
| Ház anyaga | 100% poliészter |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Hüvelyház kábel |
| Termékazonosító | 874399 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 734054 |
| Súly | 0.438 g |
| Vonalkód | 4011376705334 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.