NYÁK csatlakozók
BKL Electronic 10120610 Csatlakozó Raszterméret: 1.27 mm Pólusok száma: 26 Sorok száma: 2 1 db
Gyártó: BKL Electronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
BKL Electronic 10120610 Csatlakozó Raszterméret: 1.27 mm Pólusok száma: 26 Sorok száma: 2 1 db
Termékazonosító: 872332
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 490 Ft/db)
2 490 Ft
| Kivitel | Hüvelyes kapocsléc |
|---|---|
| RM | 1.27 mm |
| Sorok száma | 2 |
| Pólusok száma sorozatonként | 13 |
| Pólusok száma | 26 |
| Névleges feszültség | 250 V/AC |
| Névleges áram | 0.5 A |
| Érintkezőanyag | Foszforbronz |
| Tartalom | 1 db |
| Csatlakozó | Késes kapocs |
| Gyártói szám | 10120610 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 4 x 20.71 x 5 mm |
| Magasság | 5 mm |
| Hossz | 4 mm |
| Szélesség | 20.71 mm |
| Dugóoldali érintkező felület | Aranyozott |
| Nyákoldali érintkező felület | Aranyozott |
| Gyártói szám | 10120610 |
| Pólusszám | 2 x 13 |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +105 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Termék típus | Csatlakozó |
| Termékazonosító | 872332 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 741372 |
| Súly | 0.8 g |
| Vonalkód | 4011376708601 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.