Kerek csatlakozó hüvelyek
Binder 99-9116-60-05 Kerek dugó Alj, beépíthető Össz pólusszám: 5 Sorozat (kerek csatlakozók): 720 1 db
Gyártó: Binder
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Binder 99-9116-60-05 Kerek dugó Alj, beépíthető Össz pólusszám: 5 Sorozat (kerek csatlakozók): 720 1 db
Termékazonosító: 846630
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 590 Ft/db)
4 590 Ft
| Kivitel | Alj, beépíthető |
|---|---|
| Össz pólusszám | 5 |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Tartalom | 1 db |
| Hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Névleges áram | 5 A |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 5 A |
| Zárás | Bepattintós |
| Névleges feszültség | 125 V |
| Érintkezőanyag | Aranyozott |
| Ház anyaga | PA |
| Jelzőszín | Kék |
| Keresztmetszet tartomány | 0.75 mm² (max) |
| Védelmi típus | IP67 (bedugott állapotban) |
| Sorozat | 720 |
| Gyártói szám | 99-9116-60-05-1 |
| Gyártói szám | 99-9116-60-05-1 |
| Keresztmetszet (max.) | 0.75 mm² |
| Pólusszám | 5 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| AWG | 20 |
| Beépítési furat Ø | 16 mm |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 846630 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Binder |
| Cikkszám | 568842 |
| Súly | 8.2 g |
| Vonalkód | 2050001613776 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.