Kerek csatlakozó hüvelyek
Binder 99-0740-00-24 Kerek dugó Csavaros reteszelés Össz pólusszám: 24 + PE Sorozat (kerek csatlakozók): 694 1 db
Gyártó: Binder
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Binder 99-0740-00-24 Kerek dugó Csavaros reteszelés Össz pólusszám: 24 + PE Sorozat (kerek csatlakozók): 694 1 db
Termékazonosító: 846609
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 24 990 Ft/db)
24 990 Ft
| Kivitel | Csavaros reteszelés |
|---|---|
| Össz pólusszám | 24 + PE |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Szín | Fekete |
| Tartalom | 1 db |
| Névleges áram | 1 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 1 A |
| Vezető érintkező (PE) | Igen |
| Névleges feszültség | 50 V |
| Érintkezőanyag | CuZn |
| Kábel Ø (max.) | 12 mm |
| Vezeték Ø (min.) | 1 mm |
| Ház anyaga | PA (UL 94 V-0) |
| Kábel átmérő tartomány | 1 - 12 mm |
| Keresztmetszet tartomány | 2.5 mm² (max) |
| Védelmi típus | IP65 |
| Sorozat | 694 |
| Gyártói szám | 99-0740-00-24-1 |
| Gyártói szám | 99-0740-00-24-1 |
| Keresztmetszet (max.) | 2.5 mm² |
| Pólusszám | 24 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| AWG | 14 |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 846609 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Binder |
| Cikkszám | 568214 |
| Súly | 36 g |
| Vonalkód | 2050001612977 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.