Kerek csatlakozó hüvelyek
Binder 99-0095-102-05 Kerek dugó Dugó, egyenes Össz pólusszám: 5 Sorozat (kerek csatlakozók): 711 1 db
Gyártó: Binder
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Binder 99-0095-102-05 Kerek dugó Dugó, egyenes Össz pólusszám: 5 Sorozat (kerek csatlakozók): 711 1 db
Termékazonosító: 846644
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 790 Ft/db)
6 790 Ft
| Kivitel | Dugó, egyenes |
|---|---|
| Össz pólusszám | 5 |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Tartalom | 1 db |
| Hőmérséklet (max.) | +80 °C |
| Névleges áram | 20 A |
| Hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 20 A |
| Zárás | Csavarok |
| Névleges feszültség | 690 V |
| Érintkezőanyag | Au (arany) |
| Kábel Ø (max.) | 5 mm |
| Vezeték Ø (min.) | 4 mm |
| Kábel átmérő tartomány | 4 - 5 mm |
| Keresztmetszet tartomány | 0.25 mm² (max) |
| Védelmi típus | IP40 |
| Sorozat | 711 |
| Gyártói szám | 99-0095-102-05-1 |
| Gyártói szám | 99-0095-102-05-1 |
| Keresztmetszet (max.) | 0.25 mm² |
| Pólusszám | 5 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| AWG | 24 |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 846644 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Binder |
| Cikkszám | 569847 |
| Súly | 7.2 g |
| Vonalkód | 2050001613271 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.