Kerek csatlakozó hüvelyek
Binder 61 0898 139 Kerek dugó érintkező Alj, érinkező Össz pólusszám: 1 Sorozat (kerek csatlakozók): HEC 1 db
Gyártó: Binder
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Binder 61 0898 139 Kerek dugó érintkező Alj, érinkező Össz pólusszám: 1 Sorozat (kerek csatlakozók): HEC 1 db
Termékazonosító: 841750
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 625 Ft/db)
625 Ft
| Kivitel | Alj, érinkező |
|---|---|
| Össz pólusszám | 1 |
| Csatlakozó | Krimpelős |
| Szín | Ezüst |
| Tartalom | 1 db |
| Hőmérséklet (max.) | +95 °C |
| Névleges áram | 3 A |
| Hőmérséklet (min.) | -30 °C |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 3 A |
| Névleges feszültség | 60 V |
| Érintkezőanyag | CuZn |
| Hossz | 21.6 mm |
| Keresztmetszet tartomány | 1 mm² (max) |
| Sorozat | HEC |
| Gyártói szám | 61 0898 139-1 |
| Gyártói szám | 61 0898 139-1 |
| Keresztmetszet (max.) | 1 mm² |
| Pólusszám | 1 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| AWG | 18 |
| Termék típus | Kerek dugó érintkező |
| Termékazonosító | 841750 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Binder |
| Cikkszám | 1272859 |
| Súly | 0.58 g |
| Vonalkód | 2050002722118 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.