Kerek csatlakozó hüvelyek
Binder 09-0316-80-05 Kerek dugó Alj, beépíthető Össz pólusszám: 5 Sorozat (kerek csatlakozók): 682 1 db
Gyártó: Binder
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Binder 09-0316-80-05 Kerek dugó Alj, beépíthető Össz pólusszám: 5 Sorozat (kerek csatlakozók): 682 1 db
Termékazonosító: 847714
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 090 Ft/db)
4 090 Ft
| Kivitel | Alj, beépíthető |
|---|---|
| Össz pólusszám | 5 |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Tartalom | 1 db |
| Névleges áram | 6 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 6 A |
| Zárás | Csavar |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Érintkezőanyag | Ezüstözött |
| Keresztmetszet tartomány | 0.75 mm² (max) |
| Védelmi típus | IP40 |
| Sorozat | 682 |
| Gyártói szám | 09-0316-80-05-1 |
| Gyártói szám | 09-0316-80-05-1 |
| Kivitel | Peremes csatlakozó aljzat |
| Keresztmetszet (max.) | 0.75 mm² |
| Pólusszám | 5 |
| Szennyezettségi fok | 1 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Keresztmetszet | 0.75 mm² |
| AWG | 20 |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Hőmérséklettartomány | -40 - +85 °C |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 847714 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Binder |
| Cikkszám | 738168 |
| Súly | 9.5 g |
| Vonalkód | 2050001367723 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.