Kerek csatlakozó hüvelyek
Binder 09-0115-80-05 Kerek dugó Dugó, beépíthető Össz pólusszám: 5 Sorozat (kerek csatlakozók): 723 1 db
Gyártó: Binder
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Binder 09-0115-80-05 Kerek dugó Dugó, beépíthető Össz pólusszám: 5 Sorozat (kerek csatlakozók): 723 1 db
Termékazonosító: 847568
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 390 Ft/db)
4 390 Ft
| Kivitel | Dugó, beépíthető |
|---|---|
| Össz pólusszám | 5 |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Tartalom | 1 db |
| Névleges áram | 6 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 6 A |
| Zárás | Csavar |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Érintkezőanyag | Ezüstözött |
| Kábel Ø (max.) | 6 mm |
| Vezeték Ø (min.) | 4 mm |
| Kábel átmérő tartomány | 4 - 6 mm |
| Keresztmetszet tartomány | 0.75 mm² (max) |
| Védelmi típus | IP67 |
| Sorozat | 723 |
| Gyártói szám | 09-0115-80-05-1 |
| Gyártói szám | 09-0115-80-05-1 |
| Kivitel | Peremes dugó |
| Keresztmetszet (max.) | 0.75 mm² |
| Pólusszám | 5 |
| Szennyezettségi fok | 1 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Keresztmetszet | 0.75 mm² |
| AWG | 20 |
| Csatlakozó | Forrasztás |
| Vezeték Ø | 4 - 6 mm |
| Hőmérséklettartomány | -30 - +95 °C |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 847568 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Binder |
| Cikkszám | 737118 |
| Súly | 11.5 g |
| Vonalkód | 2050001367914 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.