Kerek csatlakozó hüvelyek
binder 08 3109 000 000 Kerek dugó védősapka Dugó, egyenes Sorozat (kerek csatlakozók): HEC 1 db
Gyártó: Binder
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
binder 08 3109 000 000 Kerek dugó védősapka Dugó, egyenes Sorozat (kerek csatlakozók): HEC 1 db
Termékazonosító: 874530
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 290 Ft/db)
5 290 Ft
| Kivitel | Dugó, egyenes |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Tartalom | 1 db |
| Hőmérséklet (max.) | +95 °C |
| Névleges áram | 1 A |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 1 A |
| Zárás | Bajonett |
| Névleges feszültség | 125 V |
| Kábel Ø (max.) | 4 mm |
| Vezeték Ø (min.) | 3 mm |
| Ház anyaga | PA (UL 94 V-0) |
| Hossz | 100 mm |
| Kábel átmérő tartomány | 3 - 4 mm |
| Keresztmetszet tartomány | 0.14 mm² (max) |
| Védelmi típus | IP68 |
| Védelmi típus | IP69K |
| Sorozat | HEC |
| Gyártói szám | 08 3109 000 000-1 |
| Gyártói szám | 08 3109 000 000-1 |
| Keresztmetszet (max.) | 0.14 mm² |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Termék típus | Kerek dugó védősapka |
| Termékazonosító | 874530 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Binder |
| Cikkszám | 1272871 |
| Súly | 15 g |
| Vonalkód | 2050002722231 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.