Kerek csatlakozó hüvelyek
binder 08-0427-000-000 Kerek dugó védősapka Sorozat (kerek csatlakozók): 694 1 db
Gyártó: Binder
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
binder 08-0427-000-000 Kerek dugó védősapka Sorozat (kerek csatlakozók): 694 1 db
Termékazonosító: 846614
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 790 Ft/db)
5 790 Ft
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Hőmérséklet (max.) | +80 °C |
| Névleges áram | 8 A |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 8 A |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Ház anyaga | PA (UL 94 V-0) |
| Védelmi típus | IP65 |
| Sorozat | 694 |
| Gyártói szám | 08-0427-000-000-1 |
| Gyártói szám | 08-0427-000-000-1 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Termék típus | Kerek dugó védősapka |
| Termékazonosító | 846614 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Binder |
| Cikkszám | 568312 |
| Súly | 13 g |
| Vonalkód | 2050001612991 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.