Hatszögkulcs, imbuszkulcs készlet
Wera 950/9 SM N Belső hatlap Hajlított csavarhúzó készlet 9 részes
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 950/9 SM N Belső hatlap Hajlított csavarhúzó készlet 9 részes
Termékazonosító: 413725
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 290 Ft/db)
6 290 Ft
| Elhajtás | Belső hatlap |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 1.5 mm |
| Kulcsszélesség | 2 mm |
| Kulcsszélesség | 2.5 mm |
| Kulcsszélesség | 3 mm |
| Kulcsszélesség | 4 mm |
| Kulcsszélesség | 5 mm |
| Kulcsszélesség | 6 mm |
| Kulcsszélesség | 8 mm |
| Kulcsszélesség | 10 mm |
| Anyagjellemző | Krómozott |
| Súly | 253 g |
| Kivitel | Metrikus |
| Termék típus | Hajlított csavarhúzó készlet |
| Termékazonosító | 413725 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 824889 |
| Súly | 255 g |
| Vonalkód | 4013288111890 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.