Hatszögkulcs, imbuszkulcs készlet
Wera 950 PKL/9 BM SB SiS Belső hatlap Hajlított csavarhúzó készlet 9 részes
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 950 PKL/9 BM SB SiS Belső hatlap Hajlított csavarhúzó készlet 9 részes
Termékazonosító: 790869
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
| Elhajtás | Belső hatlap |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 1.5 mm |
| Kulcsszélesség | 2 mm |
| Kulcsszélesség | 2.5 mm |
| Kulcsszélesség | 3 mm |
| Kulcsszélesség | 4 mm |
| Kulcsszélesség | 5 mm |
| Kulcsszélesség | 6 mm |
| Kulcsszélesség | 8 mm |
| Kulcsszélesség | 10 mm |
| Hossz | 320 mm |
| Anyagjellemző | Barnított |
| Súly | 454 g |
| Jellemzők | Gömbfej |
| Kivitel | Metrikus |
| Termék típus | Hajlított csavarhúzó készlet |
| Termékazonosító | 790869 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 816860 |
| Súly | 476 g |
| Vonalkód | 4013288106414 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.