BUS-kábelek
Belden 9841 Buszvezeték 1 x 2 x 0.20 mm² Szürke méteráru
Gyártó: Belden
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Belden 9841 Buszvezeték 1 x 2 x 0.20 mm² Szürke méteráru
Termékazonosító: 846969
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 790 Ft/db)
6 790 Ft
| Erek száma | 2 x |
|---|---|
| Keresztmetszet (erenként) | 0.20 mm² |
| Keresztmetszet | 1 x 2 x 0.20 mm² |
| Külső Ø | 5.80 mm |
| Szín | Szürke |
| Tartalom | méteráru |
| Max. AWG | 24 |
| Csomagolva | Nem |
| Méteráru | Igen |
| Halogénmentes | Nem |
| Árnyékolt | Igen |
| Gyártói szám | 9841 |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -30 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +80 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -30 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +80 °C |
| Gyártói szám | 9841 Paired |
| Csavart érpár (1. rész) | Igen |
| Anyag | PVC |
| Impedancia | 120 Ω |
| Hőmérséklettartomány | -30 - +80 °C |
| Termék típus | Buszvezeték |
| Termékazonosító | 846969 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Belden |
| Cikkszám | 600852 |
| Súly | 51 g |
| Vonalkód | 2050000436710 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.