Beépíthető LCD hőmérő modul, panelműszer ‑50-től +70°C-ig Basetech BT-80
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Elemes hőmérsékletmérő modulMérési tartomány -50...+70 °CHőmérséklet mérési pontosság ± 1 °C Beépítési méret 59,5 x 25,5 mmElemtartó rekesz az előlapon az egyszerűbb csere érdekébenBeépíthető hőmérő fixen csatlakoztatott,...
Termékazonosító: 136647
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 690 Ft/db)
2 690 Ft
Mérési tartomány -50...+70 °C
Hőmérséklet mérési pontosság ± 1 °C
Beépítési méret 59,5 x 25,5 mm
Elemtartó rekesz az előlapon az egyszerűbb csere érdekében
Beépíthető hőmérő fixen csatlakoztatott, külső érzékelővel (1 m).
Műszaki adatok:
Beépítési méret: 56,5 x 25,5 mm · Gyártói szám: BT-80 · Hőmérséklet mérési tartomány: -50
Szállítás tartalma:
Hőmérő,1 db LR44 gombelem,Használati útmutató.
| Gyártói szám | BT-80 |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 19 x 63 x 30 mm |
| Súly | 41 g |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 30 mm |
| Hossz | 19 mm |
| Szélesség | 63 mm |
| Kijelző technológia | LC |
| Beépítési szélesség | 56.5 mm |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Mérő funkció | Hőmérséklet |
| Beépítési magasság | 25.5 mm |
| Mérési tartomány (max.) | +70 °C |
| Mérési tartomány (min.) | -50 °C |
| Beépítési méret | 56,5 x 25,5 mm |
| Pontosság | ± 1 °C |
| Hőmérséklet | -50 ... +70 °C |
| Mérési ráta | 10 mp |
| Üzemi feszültség | 1 db LR44 gombelem (vele szállítjuk) |
| Termék típus | Digitális beépíthető mérőműszer |
| Termékazonosító | 136647 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 101712 |
| Súly | 51 g |
| Vonalkód | 4016138755282 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.