Bit készlet, 116 részes, Basetech BT-2247898
Gyártó: Basetech
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Basetech BT-2247898 Bit készlet 116 részes Bit tartó csavarhúzóvalBit készlet tartozékokkal, 116 részes, BasetechBit készlet tartozékokkal, 116 részesEz a szöveg gépi fordítással készült.Technical specifications:...
Termékazonosító: 886137
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 990 Ft/db)
5 990 Ft
Bit készlet tartozékokkal, 116 részes, Basetech
Bit készlet tartozékokkal, 116 részes
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Product.PlasticfreePackaging: #####PlastikfreieVerpackung · Anyag: Polipropilén (PP),Króm-vanádium acél,Termoplasztikus műanyag · Bit különleges jellemzők: Bit tartó csavarhúzóval · Méret: 4 mm · Méret, hossz: 179 mm · Méret, magasság: 56 mm · Méret, szélesség: 103 mm · Súly: 483 g
Package contents:
1. sor: PH0000 * 2 / PH000 * 2 / PH00 * 2 / PH0 * 2 / PH1 * 2 3. sor: T9 * 1 / T10 * 1 / T15 * 1 / T20 * 1 / T6H * 1 / T7H * 1 / T8H * 1 / T9H * 1 / T10H * 1 / T15H * 1 4. sor: T20H * 1 / T25H * 1 / SL1.0 * 2 / SL1.3 * 2 / SL1.5 * 2 / SL2.0 * 2 5. sor: SL2,5 * 2 / SL3,0 * 1 / SL3,5 * 1 / SL4,0 * 1 / pentagram bit 0,8 * 2 / pentagram bit1,2 * 2 / pentagram bit1,5 * 1 6. sor: pentagram bit2,0 * 1 / PZ000 * 1 / PZ00 * 1 / PZ0 * 1 / PZ1 * 1 / PZ2 * 1 / Y0,6 * 2 / Y1,5 * 2 7. sor: Y2,0 * 1 / Y2,3 * 1 / Y3,0 * 1 / H0,7 * 1 / H0,9 * 1 / H1,0 * 1 / H1,3 * 1 / H1,5 * 1 / H2,0 * 1 / H2,5 * 1 8. sor: H3.0 * 1 / H3.5 * 1 / H4.0 * 1 / H4.5 * 1 / H5.0 * 1 / H6.0 * 1 / TR2.0 * 1 / TR2.3 * 1 / TR2,7 * 1 / TR3,0 * 1 9. sor: U2,3 * 1 / U2,6 * 1 / U8 * 1 / S0 * 1 / S1 * 1 / S2 * 1 / SIM0,8 * 1 / közepes * 1 / T-Int3,8 * 1 / T-Int 4,5 * 1 10. sor: in-PH2 * 1 / M2,5 * 1 / M3,0 * 1 / M3,5 * 1 / M4,0 * 1 / M4,5 * 1 / M5,0 * 1 / M5,5 * 1 1x fogantyú 1x hosszabbító tengely 1x hosszabbítás 1x tapadókorong 1x mágnesező 1x csipesz 4x nyitó csákány (31 * 32mm) 4x nyitó csákány (35 * 37) · 3x elszívó eszköz · 1x SIM-kártya tű 1x műanyag doboz.
| Méret | 4 mm |
|---|---|
| Hossz | 179 mm |
| Anyag | Polipropilén (PP) |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Anyag | Termoplasztikus műanyag |
| Jellemzők | Bit tartó csavarhúzóval |
| Szélesség | 103 mm |
| Magasság | 56 mm |
| Súly | 483 g |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | Műanyagmentes csomagolás |
| Termék típus | Bit készlet |
| Termékazonosító | 886137 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Basetech |
| Cikkszám | 2247898 |
| Súly | 561 g |
| Vonalkód | 4064161032887 |
4 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




















Minden rendben ment. Köszönöm.
lisztes1 –