Univerzális műszerdobozok
Camdenboss CamdenBoss 7300-311C Installációs műszerdobozok ABS Élénk szürke , Átlátszó 1 db
Gyártó: Axxatronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Camdenboss CamdenBoss 7300-311C Installációs műszerdobozok ABS Élénk szürke , Átlátszó 1 db
Termékazonosító: 849960
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 790 Ft/db)
6 790 Ft
| Anyag | ABS |
|---|---|
| Védelmi típus | IP65 |
| Szín | Élénk szürke |
| Szín | Átlátszó |
| Hossz | 115 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 55 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 115 x 90 x 55 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | 7300-311C |
| Termék típus | Installációs műszerdobozok |
| Termékazonosító | 849960 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Axxatronic |
| Cikkszám | 1279944 |
| Súly | 169 g |
| Vonalkód | 4016138950014 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.