Univerzális műszerdobozok
Camdenboss CamdenBoss 7200-214 Installációs műszerdobozok Polikarbonát Élénk szürke (RAL 7035) 1 db
Gyártó: Axxatronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Camdenboss CamdenBoss 7200-214 Installációs műszerdobozok Polikarbonát Élénk szürke (RAL 7035) 1 db
Termékazonosító: 849905
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 190 Ft/db)
8 190 Ft
| Anyag | Polikarbonát |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Hossz | 171 mm |
| Szélesség | 121 mm |
| Magasság | 55 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 171 x 121 x 55 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | 7200-214 |
| Termék típus | Installációs műszerdobozok |
| Termékazonosító | 849905 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Axxatronic |
| Cikkszám | 1279818 |
| Súly | 272 g |
| Vonalkód | 4016138949346 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.