Antenna kábelek (szerelt)
Axing Antennák Csatlakozókábel [1x Antennadugó, 75 Ω - 1x Antennacsatlakozó alj, 75 Ω] 7.50 m 85 dB Fehér
Gyártó: Axing
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Axing Antennák Csatlakozókábel [1x Antennadugó, 75 Ω - 1x Antennacsatlakozó alj, 75 Ω] 7.50 m 85 dB Fehér
Termékazonosító: 926113
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 990 Ft/db)
3 990 Ft
| Csatlakozó típus | Antenna |
|---|---|
| A típusú csatlakozók száma | 1 x |
| Csatlakozó típus A | Antennadugó, 75 Ω |
| B típusú csatlakozók száma | 1 x |
| Csatlakozó típus B | Antennacsatlakozó alj, 75 Ω |
| Kábelhossz | 7.50 m |
| Szín | Fehér |
| Árnyékolás nagyobb mint | 85 dB |
| Árnyékolás | Fonat- és fóliaárnyékolás |
| Dugó kivitel | kétoldalt hajlított |
| Vezeték alkalmazás | Antennák |
| Kivitel | Csatlakozókábel |
| Kábel kivitel | Kerek |
| Halogénmentes | Nem |
| Belső vezető anyaga | Vörösréz |
| Termék típus | Antennák Csatlakozókábel |
| Termékazonosító | 926113 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Axing |
| Cikkszám | 1285694 |
| Súly | 275 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
![Axing Antennák Csatlakozókábel [1x Antennadugó, 75 Ω - 1x Antennacsatlakozó alj, 75 Ω] 7.50 m 85 dB](https://storage.googleapis.com/storage.inshop.hu/0926/270/926113-1_20241214044854.jpg)
![Axing Antennák Csatlakozókábel [1x Antennadugó, 75 Ω - 1x Antennacsatlakozó alj, 75 Ω] 7.50 m 85 dB 2. kép](https://storage.googleapis.com/storage.inshop.hu/0926/270/926113-2_20241214044854.jpg)
![Axing Antennák Csatlakozókábel [1x Antennadugó, 75 Ω - 1x Antennacsatlakozó alj, 75 Ω] 7.50 m 85 dB bélyegkép](https://storage.googleapis.com/storage.inshop.hu/0926/90/926113-1_20241214044854.jpg)
![Axing Antennák Csatlakozókábel [1x Antennadugó, 75 Ω - 1x Antennacsatlakozó alj, 75 Ω] 7.50 m 85 dB 2. bélyegkép](https://storage.googleapis.com/storage.inshop.hu/0926/90/926113-2_20241214044854.jpg)
Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.