Kerek csatlakozó hüvelyek
Amphenol T 3434501 Kerek dugó Dugó, egyenes Össz pólusszám: 7 Sorozat (kerek csatlakozók): C091 1 db
Gyártó: Amphenol
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Amphenol T 3434501 Kerek dugó Dugó, egyenes Össz pólusszám: 7 Sorozat (kerek csatlakozók): C091 1 db
Termékazonosító: 874402
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 590 Ft/db)
4 590 Ft
| Kivitel | Dugó, egyenes |
|---|---|
| Össz pólusszám | 7 |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Tartalom | 1 db |
| Névleges áram | 7 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 7 A |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Kábel Ø (max.) | 6 mm |
| Vezeték Ø (min.) | 3 mm |
| Kábel átmérő tartomány | 3 - 6 mm |
| Védelmi típus | IP40 |
| Sorozat | C091 |
| Gyártói szám | T 3434501 |
| Gyártói szám | T 3434501 |
| Pólusszám | 7 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Engedélyek | E 63 093 UL |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 874402 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Amphenol |
| Cikkszám | 740089 |
| Súly | 18 g |
| Vonalkód | 2050000247835 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.