Kerek csatlakozó hüvelyek
Amphenol RT0012-8PNH Kerek dugó Dugó, egyenes Sorozat (kerek csatlakozók): RT360™ Össz pólusszám: 8 1 db
Gyártó: Amphenol
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Amphenol RT0012-8PNH Kerek dugó Dugó, egyenes Sorozat (kerek csatlakozók): RT360™ Össz pólusszám: 8 1 db
Termékazonosító: 847878
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 790 Ft/db)
6 790 Ft
| Kivitel | Dugó, egyenes |
|---|---|
| Össz pólusszám | 8 |
| Csatlakozó | Krimpelős |
| Tartalom | 1 db |
| Hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Névleges áram | 3 A |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 3 A |
| Zárás | Bajonett |
| Névleges feszültség | 60 V |
| Ház anyaga | Thermoplaszt |
| Csatlakozási méret | 16 |
| Védelmi típus | IP67 (bedugott állapotban) |
| Sorozat | RT360™ |
| Gyártói szám | RT0012-8PNH |
| Gyártói szám | RT0012-8PNH |
| Pólusszám | 8 |
| Érintkező méretek száma | 8 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 847878 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Amphenol |
| Cikkszám | 738975 |
| Súly | 18 g |
| Vonalkód | 2050001465634 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.