Kerek csatlakozó hüvelyek
Amphenol MA3CG-S2 kerek dugó kábelkapocs Sorozat (kerek csatlakozók): MotionGrade™ 1 db
Gyártó: Amphenol
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Amphenol MA3CG-S2 kerek dugó kábelkapocs Sorozat (kerek csatlakozók): MotionGrade™ 1 db
Termékazonosító: 841681
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 890 Ft/db)
4 890 Ft
| Csatlakozó | Krimpelős |
|---|---|
| Szín | Ezüst |
| Tartalom | 1 db |
| Hőmérséklet (max.) | +80 °C |
| Névleges áram | 1 A |
| Hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 1 A |
| Zárás | Csavarmenetes záró |
| Névleges feszültség | 125 V |
| Kábel Ø (max.) | 11 mm |
| Vezeték Ø (min.) | 7.5 mm |
| Ház anyaga | Zink öntvény |
| Kábel átmérő tartomány | 7.5 - 11 mm |
| Védelmi típus | IP67 (bedugott állapotban) |
| Sorozat | MotionGrade™ |
| Gyártói szám | MA3CG-S2 |
| Gyártói szám | MA3CG-S2 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Termék típus | kerek dugó kábelkapocs |
| Termékazonosító | 841681 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Amphenol |
| Cikkszám | 1232099 |
| Súly | 44 g |
| Vonalkód | 2050002430242 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.