Ipari csatlakozók
Amphenol C146 10G010 500 4-1 Csőcsonkos készülékház Alacsony kivitel, Kábelkezdet oldalt 1 db
Gyártó: Amphenol
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Amphenol C146 10G010 500 4-1 Csőcsonkos készülékház Alacsony kivitel, Kábelkezdet oldalt 1 db
Termékazonosító: 847625
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 690 Ft/db)
7 690 Ft
| Jellemzők | Alacsony kivitel |
|---|---|
| Jellemzők | Kábelkezdet oldalt |
| Sorozat | Heavy|mate® C146 |
| Ház anyaga | Fém |
| Szín | Szürke |
| Menet | PG16 |
| Védelmi típus | IP65 |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | C146 10G010 500 4-1 |
| Gyártói szám | C146 10G010 500 4-1 |
| Szennyezettségi fok | 3 |
| Hőmérséklet (max.) | +100 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Termék típus | Csőcsonkos készülékház |
| Termékazonosító | 847625 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Amphenol |
| Cikkszám | 737582 |
| Súly | 91 g |
| Vonalkód | 2050001284907 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.