Kerek csatlakozó hüvelyek
Amphenol C091 31H012 200 2 Kerek dugó Dugó, egyenes Össz pólusszám: 12 Sorozat (kerek csatlakozók): C091 1 db
Gyártó: Amphenol
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Amphenol C091 31H012 200 2 Kerek dugó Dugó, egyenes Össz pólusszám: 12 Sorozat (kerek csatlakozók): C091 1 db
Termékazonosító: 847992
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 14 990 Ft/db)
14 990 Ft
| Kivitel | Dugó, egyenes |
|---|---|
| Össz pólusszám | 12 |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Tartalom | 1 db |
| Névleges áram | 3 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 3 A |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Kábel Ø (max.) | 6 mm |
| Vezeték Ø (min.) | 4 mm |
| Kábel átmérő tartomány | 4 - 6 mm |
| Védelmi típus | IP65/67 |
| Sorozat | C091 |
| Gyártói szám | C091 31H012 200 2 |
| Gyártói szám | C091 31H012 200 2 |
| Pólusszám | 12 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 847992 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Amphenol |
| Cikkszám | 741625 |
| Súly | 36 g |
| Vonalkód | 2050000993381 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.