Amphenol C016 20F003 100 12 Kerek dugó Csatlakozóaljzat, hajlított Össz pólusszám: 3 + PE Sorozat (kerek csatlakozók): C016 1 db
Gyártó: Amphenol
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Amphenol C016 20F003 100 12 Kerek dugó Csatlakozóaljzat, hajlított Össz pólusszám: 3 + PE Sorozat (kerek csatlakozók): C016 1 db
Termékazonosító: 846375
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 190 Ft/db)
9 190 Ft
| Kivitel | Csatlakozóaljzat, hajlított |
|---|---|
| Össz pólusszám | 3 + PE |
| Csatlakozó | Csavaros csatlakozó |
| Szín | Fekete |
| Tartalom | 1 db |
| Hőmérséklet (max.) | +125 °C |
| Névleges áram | 16 A |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 16 A |
| Zárás | Csavaros reteszelés |
| Vezető érintkező (PE) | Igen |
| Névleges feszültség | 400 V |
| Kábel Ø (max.) | 12.5 mm |
| Vezeték Ø (min.) | 6 mm |
| Ház anyaga | Poliamid 6.6 |
| Kábel átmérő tartomány | 6 - 12.5 mm |
| Keresztmetszet tartomány | 2.5 mm² (max) |
| Védelmi típus | IP67 (reteszelt állapotban) |
| Sorozat | C016 |
| Gyártói szám | C016 20F003 100 12 |
| Gyártói szám | C016 20F003 100 12 |
| Keresztmetszet (max.) | 2.5 mm² |
| Pólusszám | 3 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 846375 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Amphenol |
| Cikkszám | 486729 |
| Súly | 49 g |
| Vonalkód | 2050001709653 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.