Kerek csatlakozó hüvelyek
Amphenol 62IN 16A 12 8S/6A Kerek dugó Alj, egyenes Össz pólusszám: 8 Sorozat (kerek csatlakozók): 62IN 1 db
Gyártó: Amphenol
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Amphenol 62IN 16A 12 8S/6A Kerek dugó Alj, egyenes Össz pólusszám: 8 Sorozat (kerek csatlakozók): 62IN 1 db
Termékazonosító: 847911
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 17 990 Ft/db)
17 990 Ft
| Kivitel | Alj, egyenes |
|---|---|
| Össz pólusszám | 8 |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Tartalom | 1 db |
| Névleges áram | 7.5 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 7.5 A |
| Névleges feszültség | 600 V/AC |
| Érintkezőanyag | Aranyozott |
| Ház anyaga | Alumínium ötvözet |
| Sorozat | 62IN |
| Gyártói szám | 62IN 16A 12 8S/6A |
| Gyártói szám | 62IN 16A 12 8S/6A |
| Pólusszám | 8 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 847911 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Amphenol |
| Cikkszám | 739540 |
| Súly | 50 g |
| Vonalkód | 2050001263827 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.