Mini USB aljzat Alj, beépíthető, vízszintes MUB2B5SMD 1 port MUB2B5SMD econ connect Tartalom: 1 db
Gyártó: econ connect
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Mini USB aljzat Alj, beépíthető, vízszintes MUB2B5SMD 1 port MUB2B5SMD econ connect Tartalom: 1 db
Termékazonosító: 850687
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 505 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
505 Ft
| Gyártói szám | MUB2B5SMD |
|---|---|
| Pólusszám | 5 |
| Kivitel | 1 port |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Fekete |
| Dugó szabvány | USB 2.0 |
| Csatlakozó | SMT |
| Gyártói szám | MUB2B5SMD |
| Anyag | LCP |
| Kivitel | Alj, beépíthető, vízszintes |
| Névleges feszültség | 30 V |
| Névleges áram | 1 A |
| Érintkezőanyag | Foszforbronz, aranyozott |
| Hőmérséklettartomány | -55 ... +105 °C |
| Ház anyaga | Sárgaréz nikkelezett |
| RoHS konform | Igen |
| Termékazonosító | 850687 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | econ connect |
| Cikkszám | 1311403 |
| Súly | 0.83 g |
| Vonalkód | 2050002980662 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.