Beépített aljzat Micro USB Alj, beépíthető, vízszintes MICUB5BBS 1 port MICUB5BBS econ connect Tartalom: 1 db
Gyártó: econ connect
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Beépített aljzat Micro USB Alj, beépíthető, vízszintes MICUB5BBS 1 port MICUB5BBS econ connect Tartalom: 1 db
Termékazonosító: 850670
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 715 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
715 Ft
| Gyártói szám | MICUB5BBS |
|---|---|
| Pólusszám | 5 |
| Kivitel | 1 port |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Fekete |
| Dugó szabvány | USB 2.0 |
| Csatlakozó | SMT |
| Gyártói szám | MICUB5BBS |
| Anyag | LCP |
| Kivitel | Alj, beépíthető, vízszintes |
| Névleges áram | 1 A |
| Érintkezőanyag | Vörösréz ötvözet, aranyozott |
| Hőmérséklettartomány | -25 ... +85 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Termékazonosító | 850670 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | econ connect |
| Cikkszám | 1311379 |
| Súly | 0.3 g |
| Vonalkód | 2050002980242 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.