USB adapterek
Beépített aljzat USB-B SMD 180Gr. Alj, beépíthető, függőleges UBU1BSMDH 1 port UBU1BSMDH econ connect Tartalom: 1 db
Gyártó: econ connect
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Beépített aljzat USB-B SMD 180Gr. Alj, beépíthető, függőleges UBU1BSMDH 1 port UBU1BSMDH econ connect Tartalom: 1 db
Termékazonosító: 850729
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 290 Ft/db)
1 290 Ft
| Gyártói szám | UBU1BSMDH |
|---|---|
| Pólusszám | 4 |
| Kivitel | 1 port |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Fehér |
| Dugó szabvány | USB 2.0 |
| Csatlakozó | SMT |
| Gyártói szám | UBU1BSMDH |
| Anyag | Nylon |
| Kivitel | Alj, beépíthető, függőleges |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Névleges áram | 1.5 A |
| Érintkezőanyag | Foszforbronz, aranyozott |
| Hőmérséklettartomány | -25 ... +85 °C |
| Ház anyaga | Sárgaréz nikkelezett |
| RoHS konform | Igen |
| Termékazonosító | 850729 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | econ connect |
| Cikkszám | 1311462 |
| Súly | 3.45 g |
| Vonalkód | 2050002982802 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.