Beépíthető mérőműszer tartozékok
Equus 6904 Menetes adapter Olajhőmérséklet érzékelő, Olajnyomás adó 1/8
Gyártó: Equus
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Equus 6904 Menetes adapter Olajhőmérséklet érzékelő, Olajnyomás adó 1/8
Termékazonosító: 54806
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 605 Ft/db)
605 Ft
| Kivitel | Adapter |
|---|---|
| Menet | 1/8" |
| Alkalmazási terület | Olajhőmérséklet érzékelő |
| Alkalmazási terület | Olajnyomás adó |
| Menet méret | 9,728 mm (R 1/8" DIN 2999) |
| Termék típus | Menetes adapter |
| Termékazonosító | 54806 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Equus |
| Cikkszám | 842133 |
| Súly | 18 g |
| Vonalkód | 4016138842135 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.