Cserepengék csavarhúzóhoz
Wiha 26229 Adapter penge 1/4 coll 155 mm Alkalmas Wiha Torque
Gyártó: Wiha
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wiha 26229 Adapter penge 1/4 coll 155 mm Alkalmas Wiha Torque
Termékazonosító: 794294
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 590 Ft/db)
3 590 Ft
| Kulcsszélesség | 1/4 coll |
|---|---|
| Penge hossz | 155 mm |
| Hossz | 155 mm |
| Penge Ø | 4 mm |
| Anyag | Króm-vanádium-molibdén acél |
| Anyagjellemző | Edzett |
| Anyagjellemző | Matt, krómozott |
| Alkalmas | Wiha Torque |
| Termék típus | Adapter penge |
| Termékazonosító | 794294 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiha |
| Cikkszám | 1176890 |
| Súly | 22 g |
| Vonalkód | 2050004954913 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.