Ipari csatlakozók
A típusú szelepcsatlakozó Fekete VA21-230.0-5/S370 Pólusszám:2 + PE 8047806 Escha Tartalom: 1 db
Gyártó: Escha
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
A típusú szelepcsatlakozó Fekete VA21-230.0-5/S370 Pólusszám:2 + PE 8047806 Escha Tartalom: 1 db
Termékazonosító: 879481
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 690 Ft/db)
9 690 Ft
| Pólusszám | 2 + PE |
|---|---|
| Vezeték anyag | PUR |
| Kábelhossz | 5.00 m |
| Tartalom | 1 db |
| Össz pólusszám | 2 |
| Szín | Fekete |
| Védelmi típus | IP67/IP69K |
| Gyártói szám | 8047806 |
| Gyártói szám | VA21-230.0-5/S370 |
| Kivitel | 0. kör |
| Pólusszám | 2 |
| Kivitel | A |
| Névleges feszültség | 230 V AC/DC |
| Névleges áram | 4 A |
| Hőmérséklettartomány | -30 ... +90 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Termékazonosító | 879481 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Escha |
| Cikkszám | 718443 |
| Súly | 254 g |
| Vonalkód | 2050001553775 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.