Csiszolópapírok
kwb 812329 Kézi csiszolópapír készlet Szemcsézet (num) 180, 240, 400, 600 (H x Sz) 280 mm x 230 mm 20 db
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
kwb 812329 Kézi csiszolópapír készlet Szemcsézet (num) 180, 240, 400, 600 (H x Sz) 280 mm x 230 mm 20 db
Termékazonosító: 49847
Mennyiségi egység: 20 db / készlet (Egységár: 124.5 Ft/db)
2 490 Ft
| Szemcsézet | 180 |
|---|---|
| Szemcsézet | 240 |
| Szemcsézet | 400 |
| Szemcsézet | 600 |
| Hossz | 280 mm |
| Szélesség | 230 mm |
| Tartalom | 20 db |
| Méret | (H x Sz) 280 mm x 230 mm |
| Méret (teljes) | 230 x 280 mm |
| Szemcsézés | 180/240/400/600 |
| Felhasználási cél | Fémhez és acélhoz alkalmas |
| Termék típus | Kézi csiszolópapír készlet |
| Termékazonosító | 49847 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 812329 |
| Súly | 300 g |
| Vonalkód | 4009318309603 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.