Szilícium teljesítmény dióda 1N5404=5406 400V 3A
Gyártó: Diotec
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
1N szilícium teljesítménydiódák, 3 AMűszaki adatok: Feszültség: 400 V · Gyártó: Diotec · Gyártói kód (építőelemek): DIO · Gátfeszültség: 400 V · Ház típus: DO-201 · I F(AV) (A): 3 A · I(F): 3 A · PCB szoftverben elérhető: Target 30...
Termékazonosító: 4316
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 35 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 30
35 Ft
Műszaki adatok:
Feszültség: 400 V · Gyártó: Diotec · Gyártói kód (építőelemek): DIO · Gátfeszültség: 400 V · Ház típus: DO-201 · I F(AV) (A): 3 A · I(F): 3 A · PCB szoftverben elérhető: Target 3001! · Típus: 1 N 5404 · Áram (I): 3 A
| Gyártói szám | 1N5404 |
|---|---|
| Ház | DO-201 |
| Gyártó | Diotec |
| Gyártó | DIO |
| Nyitó irányú áram I(F) | 3 A |
| Zárófeszültség U(R) | 400 V |
| Nyitó irányú feszültség U(F) | 1.2 V |
| Átengedő feszültség referencia | 3 A |
| Záróáram I(r) | 10 µA |
| Záróáram I(R) - referencia | 400 V |
| Üzemi hőmérséklet (min.) | -50 °C |
| Üzemi hőmérséklet (max.) | +175 °C |
| Kivitel | Átvezető lyuk |
| RoHS konform | Igen |
| Típus | 1 N 5404 |
| I<sub>F</sub> | 3 A |
| U<sub>R</sub> | 400 V |
| Ház típus | DO-201 |
| Termék típus | Si egyenirányító dióda |
| Termékazonosító | 4316 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Diotec |
| Cikkszám | 162400 |
| Súly | 0.92 g |
| Vonalkód | 2050000040931 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.