Rittal 7119.250 19 coll Hálózati szekrény készüléktalp 2 ME Fix beépítés Alkalmas szekrény mélység: 300 mm-től Szürke
Gyártó: Rittal
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Rittal 7119.250 19 coll Hálózati szekrény készüléktalp 2 ME Fix beépítés Alkalmas szekrény mélység: 300 mm-től SzürkeRittal készülékpolc 2 HEMélység: 250 mmA nem 48,3 cm-es (19 ") eszközök, például alközpontok, kis kapcsoló...
Termékazonosító: 848197
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 18 990 Ft/db)
18 990 Ft
Rittal készülékpolc 2 HE
Mélység: 250 mm
A nem 48,3 cm-es (19 ") eszközök, például alközpontok, kis kapcsolók, útválasztók. Legfeljebb 25 kg felszíni terhelés, statikus.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Jellemzők:
Készülékpadló mélység: 250 mm · 2 HE
Műszaki adatok:
Alkalmas hálózati szerkény (coll): 19 coll · Alkalmas szekrény mélység: 300 mm-től · Anyag: Acél · Gyártói szín: Szürke · Hálózati szekrény jellemzők: Fix beépítés · Magasságegység (ME): 2 ME · Méret, magasság: 88 mm · Méret, mélység: 250 mm · Méret, szélesség: 483 mm · Terhelés (max.): 25 kg
| Jellemzők | Fix beépítés |
|---|---|
| Alkalmas hálózati szerkény (coll) | 19 coll |
| Magasságegység | 2 ME |
| Alkalmas szekrény mélység | 300 mm-től |
| Terhelés (max.) | 25 kg |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 483 x 88 x 250 mm |
| Anyag | Acél |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Szürke |
| Szélesség | 483 mm |
| Magasság | 88 mm |
| Mélység | 250 mm |
| Termék típus | Hálózati szekrény készüléktalp |
| Termékazonosító | 848197 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Rittal |
| Cikkszám | 973168 |
| Súly | 2.315 kg |
| Vonalkód | 4028177187207 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.