Rittal 7980100 19 coll 1 x Hálózati szekrény ventilátor
Gyártó: Rittal
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Rittal 7980100 19 coll 1 x Hálózati szekrény ventilátor Rittal ventilátor kiegészítő készlet 230 VJellemzők: Névleges teljesítmény: 14/12 W 50/60 Hz-enLégáramlás (szabadfúrás): 117/135 m3 / h, 50/60 Hz · Hangnyomás...
Termékazonosító: 848193
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 29 990 Ft/db)
29 990 Ft
Rittal ventilátor kiegészítő készlet 230 V
Jellemzők:
Névleges teljesítmény: 14/12 W 50/60 Hz-en
Légáramlás (szabadfúrás): 117/135 m3 / h, 50/60 Hz · Hangnyomásszint (szabadfúvás): 43 dB (A) · Hőmérsékleti tartomány: -20 ° C és +70 ° C között
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Alkalmas hálózati szerkény (coll): 19 coll · Feszültség (max.): 230 V/AC · Kábelhossz: 0.61 m · Méret, magasság: 119 mm · Méret, mélység: 25 mm · Méret, szélesség: 119 mm · Teljesítmény: 14 W · Ventilátorok száma: 1 x · Zajszint: 34 dB
| Alkalmas hálózati szerkény (coll) | 19 coll |
|---|---|
| Feszültség (max.) | 230 V/AC |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 119 x 119 x 25 mm |
| Teljesítmény | 14 W |
| Kábelhossz | 0.61 m |
| Ventilátorok száma | 1 x |
| Zajszint | 34 dB |
| Tartalom | 1 db |
| Szélesség | 119 mm |
| Magasság | 119 mm |
| Mélység | 25 mm |
| Termék típus | Hálózati szekrény ventilátor |
| Termékazonosító | 848193 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Rittal |
| Cikkszám | 971844 |
| Súly | 487 g |
| Vonalkód | 2050000526077 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.