Ragasztórudak
UHU 48630 Ragasztópisztoly rúd 170 mm Átlátszó 200 g 10 db
Gyártó: UHU
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
UHU 48630 Ragasztópisztoly rúd 170 mm Átlátszó 200 g 10 db
Termékazonosító: 920886
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 790 Ft/db)
4 790 Ft
| Hossz | 170 mm |
|---|---|
| Szín | Átlátszó |
| Anyag alkalmasság | Fa |
| Anyag alkalmasság | Fém |
| Anyag alkalmasság | Üveg |
| Anyag alkalmasság | Kerámia |
| Anyag alkalmasság | Bőr |
| Anyag alkalmasság | Textil |
| Anyag alkalmasság | Műanyag |
| Anyag alkalmasság | Styropor |
| Anyag alkalmasság | PVC |
| Tartalom | 10 db |
| Súly | 200 g |
| Termék típus | Ragasztópisztoly rúd |
| Termékazonosító | 920886 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | UHU |
| Cikkszám | 478801 |
| Súly | 226 g |
Ragasztástechnikai munkákhoz elengedhetetlen eszközök: itt megtalálhatja a legelterjedtebb márkák ragasztórudait, mint például a Steinel, Bosch Accessories, TOOLCRAFT, Pattex és UHU. Az átlátszó ragasztórudak 11 mm átmérőjűek és különböző hosszúságban kaphatók, többek között a Pattex PTK6, PTK1 és PTK56 típusok. Válasszon a megfelelő ragasztórudak közül a feladatához, legyen az bútorasztalolás, kerámia javítás vagy bármi más.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.