A/D konverter, analóg/digitális audio átalakító 2 x RCA/1 x Toslink, SPDIF, vagy koax kimenetre Speaka Professional
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Audio átalakító analógról digitálisra, SpeakaBemenet: sztereo RCA hüvelyekKimenetek: digitális audio 1 db koax, 1 db SPDIFHálózati adapterrelAz audio konverter analóg jeleket digitális elektronikus jelekké, mint pl. koax vagy...
Termékazonosító: 114101
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 090 Ft/db)
9 090 Ft
Bemenet: sztereo RCA hüvelyek
Kimenetek: digitális audio 1 db koax, 1 db SPDIF
Hálózati adapterrel
Az audio konverter analóg jeleket digitális elektronikus jelekké, mint pl. koax vagy SPDIF, alakít át.
Jellemzők:
Frekvenciamenet:
Támogatja a 48 kHz-es mintavételi rátát.
Elválasztó fok:
Zajjel: ≥70 dB
Egyszerűen telepíthető és kezelhető.
Műszaki adatok:
A típusú csatlakozók száma: 2 x · B típusú csatlakozók száma: 1 x · Csatlakozó típus: RCA,Toslink,RCA digitális · Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): RCA alj · Csatlakozó típus B (illetve kimenetek): RCA alj,Toslink alj (ODT) · Dugó kivitel: egyenes · Kábel kivitel: Konverter · Kábelhossz: 0 m · Méret, hossz: 50 mm · Méret, magasság: 26 mm · Méret, szélesség: 41 mm · Szín: Fekete · Termék típus: AV Konverter · További műszaki adatok: Analóg audióról digitális audióra átalakító · Vezeték alkalmazás: AV
Szállítás tartalma:
Átalakító,Hálózati adapter (5V / 1A),Használati útmutató.
| Csatlakozó típus | RCA |
|---|---|
| Csatlakozó típus | Toslink |
| Csatlakozó típus | RCA digitális |
| A típusú csatlakozók száma | 2 x |
| Csatlakozó típus A | RCA alj |
| B típusú csatlakozók száma | 1 x |
| Csatlakozó típus B | RCA alj |
| Csatlakozó típus B | Toslink alj (ODT) |
| Szín | Fekete |
| Dugó kivitel | egyenes |
| Kivitel | Konverter |
| Vezeték alkalmazás | AV |
| Jel folyásirány | unidirekcionális |
| Hossz | 50 mm |
| Szélesség | 41 mm |
| Magasság | 26 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 50 x 41 x 26 mm |
| Kimenetek | 1db SPDIF, 1 db koax |
| Kimenet | 1 A |
| Bemenetek | 2 db RCA |
| Üzemi feszültség | 5 V |
| Termék típus | AV Konverter |
| Termékazonosító | 114101 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 989151 |
| Súly | 245 g |
| Vonalkód | 4016138788839 |
1 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Minden teljesen rendben volt.
sympatex_a –