Napelemes digitális ablakhőmérő, TFA 30.1035
Gyártó: TFA
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Napelemes ablakhőmérőAutomatikus háttérvilágítás sötétbenMin.-/max. hőmérséklet kijelzésAblaktisztításkor levehető3M ragasztócsíkokkalBelülről kényelmesen leolvasható, az ablak nyitása nélkül. Az idővezérelt, automatikus...
Termékazonosító: 39649
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 16 990 Ft/db)
16 990 Ft
Automatikus háttérvilágítás sötétben
Min.-/max. hőmérséklet kijelzés
Ablaktisztításkor levehető
3M ragasztócsíkokkal
Belülről kényelmesen leolvasható, az ablak nyitása nélkül. Az idővezérelt, automatikus megvilágítás akkuját napelemes energia tölti fel, a hőmérőt egy elem táplálja.
Jellemzők:
Min.-/max. tároló automatikus visszaállással · Automatikus háttérvilágítás sötétben.
Műszaki adatok:
Bázisállomás tápellátás: 1 db mikroelem (vele szállítjuk),1 db mikroakku (vele szállítjuk) · Funkciók: Beltéri hőmérséklet,Kültéri hőmérséklet,Max./min. értékek · Házszín: Ezüst · Külső páratartalom mérési tartomány: - · Méret (bázisállomás): 120 x 130 x 26 mm · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): - °C · Mérési tartomány (külső hőmérséklet): -25
Szállítás tartalma:
Ablakhőmérő · 1 db mikroelem · 1 db mikroakku.
| Belső hőmérséklet | - °C |
|---|---|
| Mérési tartomány (külső hőmérséklet) | -25 ... + 70 °C |
| Beltéri légnedvesség | - |
| Külső páratartalom | - |
| Bázisállomás tápellátás | 1 db mikroelem (vele szállítjuk) |
| Bázisállomás tápellátás | 1 db mikroakku (vele szállítjuk) |
| Házszín | Ezüst |
| Funkciók | Beltéri hőmérséklet |
| Funkciók | Kültéri hőmérséklet |
| Funkciók | Max./min. értékek |
| Méret (bázisállomás) | 120 x 130 x 26 mm |
| Súly (állomás) | 130 g |
| Üzemi feszültség | 1 db mikroelem (vele szállítjuk) és 1 db mikroakku (vele szállítjuk) |
| Termék típus | Hőmérő |
| Termékazonosító | 39649 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA |
| Cikkszám | 672096 |
| Súly | 242 g |
| Vonalkód | 4009816017475 |
4 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.