Cimco 180256 Csúszósarus hüvely Dugasz szélesség: 4.8 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 180 ° Részlegesen szigetelt Piros 1 db
Gyártó: Cimco
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Cimco 180256 Csúszósarus hüvely Dugasz szélesség: 4.8 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 180 ° Részlegesen szigetelt Piros 1 db
Termékazonosító: 871854
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 145 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 10
145 Ft
| Szín | Piros |
|---|---|
| Érintkezőanyag | Sárgaréz ónozott |
| Tartalom | 1 db |
| Keresztmetszet tartomány | 0.50 - 1 mm² |
| Dugó méret | 4.8 x 0.8 mm |
| Szigetelés | Részlegesen szigetelt |
| Gyártói szám | 180256 |
| Gyártói szám | 180256 |
| Anyag | CuZn · Szigetelés: PA (poliamid), halogénmentes |
| Keresztmetszet (max.) | 1 mm² |
| Dugaszolási vastagság | 0.8 mm |
| Dugasz szélesség | 4.8 mm |
| Szigetelőanyag | Poliamid 6.6 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Q (min.) | 0.50 mm² |
| Hőmérséklettartomány | -60 - +105 °C |
| Termék típus | Csúszósarus hüvely |
| Termékazonosító | 871854 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Cimco |
| Cikkszám | 737687 |
| Súly | 0.7 g |
| Vonalkód | 2050001251190 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.