USB kábel [1x USB 2.0 dugó A - 1x USB 2.0 dugó Mikro-B] 1.80 m Fekete
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Mikro USB 2.0 csatlakozókábel, A típusú dugóról B típusú dugóra, 1,8 m, feketeTöbbszörösen árnyékoltEgyre több mobil készülék rendelkezik mikro USB csatlakozóval.Műszaki adatok: A típusú csatlakozók száma: 1 x · AWG...
Termékazonosító: 184968
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 090 Ft/db)
1 090 Ft
Többszörösen árnyékolt
Egyre több mobil készülék rendelkezik mikro USB csatlakozóval.
Műszaki adatok:
A típusú csatlakozók száma: 1 x · AWG: 28 · B típusú csatlakozók száma: 1 x · Belső vezető anyaga: Vörösréz · Csatlakozó típus: USB · Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): USB 2.0 dugó, A típus · Csatlakozó típus B (illetve kimenetek): USB 2.0 dugó, mikro B típus · Dugó kivitel: Egyenes · Kábel kivitel: Csatlakozókábel · Kábelhossz: 1.80 m · Max. töltőáram: 2.5 W @ 5 V / 0.5 A · Max. átviteli sebesség: 480 Mbit/s · Szín: Fekete · Vezeték alkalmazás: USB 2.0 · Vezeték jellemzők: UL minősített · Videóátvitel lehetséges: Nem · Árnyékolás: Fonat- és fóliaárnyékolás
| Termék típus | #####USB-Kabel |
|---|---|
| Specifikáció | USB 2.0 |
| Kivitel | Csatlakozókábel |
| Összekapcsolási mód | USB-A auf USB-Micro-B |
| Szín | Fekete |
| Kábelhossz | 1.80 m |
| Árnyékolás | Fonat- és fóliaárnyékolás |
| AWG | 28 |
| Kábel kivitel | Kerek |
| Dugó kivitel | egyenes |
| Belső vezető anyaga | Vörösréz |
| Max. átviteli sebesség | 480 MBit/s |
| Max. töltőáram | 2.5 W @ 5 V / 0.5 A |
| Csatlakozó típus | USB |
| Csatlakozó típus A | USB 2.0 dugó, A típus |
| Csatlakozó típus B | USB 2.0 dugó, mikro B típus |
| Halogénmentes | Nem |
| A típusú csatlakozók száma | 1 x |
| B típusú csatlakozók száma | 1 x |
| Vezeték alkalmazás | USB 2.0 |
| Videóátvitel lehetséges | Nem |
| Termékazonosító | 184968 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 973619 |
| Súly | 46 g |
| Vonalkód | 4016032211549 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
![USB kábel [1x USB 2.0 dugó A - 1x USB 2.0 dugó Mikro-B] 1.80 m Fekete](https://storage.googleapis.com/storage.inshop.hu/0184/270/184968-1_20241208080404.jpg)
![USB kábel [1x USB 2.0 dugó A - 1x USB 2.0 dugó Mikro-B] 1.80 m Fekete bélyegkép](https://storage.googleapis.com/storage.inshop.hu/0184/90/184968-1_20241208080404.jpg)
Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.