Bosch Accessories 2607019673 HSS Fém spirálfúró készlet 7 részes 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm Hengertekercselt DIN 338 Hengeres befogószár 1
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories 2607019673 HSS Fém spirálfúró készlet 7 részes 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm Hengertekercselt DIN 338 Hengeres befogószár 1
Termékazonosító: 805259
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 090 Ft/db)
5 090 Ft
| DIN szabvány | DIN 338 |
|---|---|
| Furatátmérő | 2 mm |
| Furatátmérő | 3 mm |
| Furatátmérő | 4 mm |
| Furatátmérő | 5 mm |
| Furatátmérő | 6 mm |
| Furatátmérő | 8 mm |
| Furatátmérő | 10 mm |
| Anyag | HSS |
| Anyagjellemző | Hengertekercselt |
| Anyag alkalmasság | Fém |
| Anyag alkalmasság | Színesfém |
| Anyag alkalmasság | Műanyag |
| Tartó | Hengeres befogószár |
| Tartalom | 1 készlet |
| Termék típus | Fém spirálfúró készlet |
| Termékazonosító | 805259 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 815042 |
| Súly | 192 g |
| Vonalkód | 3165140465250 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.