Csiszolópapírok
Bosch Accessories 2607019493 Excenter csiszolópapír Tépőzárral, Lyukas Szemcsézet (num) 80 (Ø) 125 mm 25 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories 2607019493 Excenter csiszolópapír Tépőzárral, Lyukas Szemcsézet (num) 80 (Ø) 125 mm 25 db
Termékazonosító: 805397
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 390 Ft/db)
6 390 Ft
| Kategória | Tépőzárral |
|---|---|
| Kategória | Lyukas |
| Szemcsézet | 80 |
| Átmérő | 125 mm |
| Tartalom | 25 db |
| Méret | (Ø) 125 mm |
| Termék típus | Excenter csiszolópapír |
| Termékazonosító | 805397 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 819699 |
| Súly | 205 g |
| Vonalkód | 3165140416115 |
Csiszolópapírok széles választékával segítjük a sima felületek és élek létrehozását. Bosch Accessories, Pferd, Fein, kwb és Wolfcraft márkák csiszolópapírjai között megtalálhatod az ideális szemcseméretű és méretű terméket bármilyen munkához. Kézi csiszolópapírok, gyémánt csiszolók, lencse formájú csiszolók és szövet alapú csiszolópapírok közül válogathatsz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.