Avery-Zweckform Ár etikett PLP1226 Véglegesen tapadó Etikett szélesség: 26 mm Etikett magasság: 12 mm Fehér 15000 db
Gyártó: Avery-Zweckform
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Avery-Zweckform Ár etikett PLP1226 Véglegesen tapadó Etikett szélesség: 26 mm Etikett magasság: 12 mm Fehér 15000 db
Termékazonosító: 925595
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 890 Ft/db)
8 890 Ft
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Szövegszín | Fekete |
| Szilárdság | Permanens |
| Etikettek száma csomagonként | 15000 |
| Etikettek száma tekercsenként | 1500 |
| Formátum | Derékszögű |
| Etikett magasság | 12 mm |
| Etikett típus | Papír |
| Etikett szélesség | 26 mm |
| Alkalmas márka | Avery Zweckform |
| Alkalmas modell | PL1/8 |
| Alkalmas modell | HL1/8 |
| Alkalmas | Árkijelző |
| Termék típus | Ár etikett |
| Termékazonosító | 925595 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Avery-Zweckform |
| Cikkszám | 1339471 |
| Súly | 760 g |
| Kategória | Számítástechnika és irodatechnika>Irodatechnika>Irodai készülékek és tartozékok>Feliratozók és tartozékok>Árcímkéző etikettek |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.