Norgren 100231008 Szűkítő csap Csap átmérő 10 mm Cső átmérő 8 mm 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren 100231008 Szűkítő csap Csap átmérő 10 mm Cső átmérő 8 mm 1 db
Termékazonosító: 920874
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 590 Ft/db)
1 590 Ft
| Gyártói szám | 100231008 |
|---|---|
| Készülékhőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Készülékhőmérséklet (max.) | +80 °C |
| Csap átmérő | 10 mm |
| Max. üzemi nyomás | 18 bar |
| Cső Ø | 8 mm |
| Termék típus | Szűkítő csap |
| Termékazonosító | 920874 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 580717 |
| Súly | 15 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.