Lézeres kézi fordulatszámmérő készlet 2 - 200000 U/min, Voltcraft DT-30LK
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
VOLTCRAFT DT-30LK Fordulatszámmérő mechanikus,optikai 2 - 20000 U/minDigitális kézi fordulatszámmérő DT sorozat2 az 1-ben: Mérés érintés nélkül vagy érintveFordulatszám mérés Hz, fodulat/perc, m/perc, ft/prec/yard/perc mértékegy...
Termékazonosító: 236301
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 29 990 Ft/db)
29 990 Ft
Digitális kézi fordulatszámmérő DT sorozat
2 az 1-ben: Mérés érintés nélkül vagy érintve
Fordulatszám mérés Hz, fodulat/perc, m/perc, ft/prec/yard/perc mértékegységekben
Távolságmérés méterben (m), collban (in), lábban (ft), yardban (yd)
Összes átfordulás kijelzése (esemény számáló)
Kijelző megvilágítás
Kézi mérőműszer fordulatszám, távolság és esemény méréséhez. Egy lézer egység segítségével forgó részeket érintés nélkül igen pontosan, és még nappali világításnál is lehet mérni. A kijelző 5 számjegyű LC kijelzővel érhető el. A közölt adatok megjeleníthetők fordulatszámként forulat/perc, frekvenciaként Hz, sebességként m/perc, in/perc, yd/perc, távolságként méter, coll, jard mértékegységekben vagy eseményszámláló funkcióként. A mérő rendelkezik az utolsó 40 mérés min / max és AVG memóriájával.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Fordulatszám mérés · Távolságmérés Számláló funkció · Lézermutató · Kijelző világítás.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Felbontás (fordulat): 0.001 · Fordulatszám, optikai (max.): 20000 U/min · Fordulatszám, optikai (min.): 2 U/min · Kalibrált: Gyári standard (tanúsítvány nélkül) · Kijelző (mérőműszer): LCD · Méret, magasság: 180 mm · Méret, szélesség: 60 mm · Mérési módszer: mechanikus,optikai · Mérési távolság: max. 3 m · Pontosság (fordulatszám): ±0.05 % / ±1 U/min · Súly: 210 g · További műszaki adatok: Hőmérséklet tartomány: 0 és +50 ° C között · Üzemi feszültség: 1 db 9 V-os elem
Package contents:
Elem · Hordtáska · Fényvisszaverő csík · 3 db érintkező adapter ( dörzskerék, belső kúp, külső kúp) · Adapter tartó · Hosszabbító feltét · Használati útmutató.
| Pontosság (fordulatszám) | ±0.05 % / ±1 U/min |
|---|---|
| Felbontás (fordulat) | 0.001 |
| Mérési távolság | max. 3 m |
| Üzemi feszültség | 9 V-os elem |
| Méret | (Sz x Ma) 60 mm x 180 mm |
| Súly | 210 g |
| Kalibrálás (szabvány szerint) | ISO / DAkkS accredited |
| Magasság | 180 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Fordulatszám tartomány (optikai) | 2 - 20000 fordulat/perc |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Kijelző | LCD |
| Gyártói szám | DT-30LK |
| Fordulatszám mérési tartomány, érintésmentes | 2 - 200000 fordulat/mp |
| Fordulatszám, optikai (max.) | 20000 fordulat/perc |
| Fordulatszám, optikai (min.) | 2 fordulat/perc |
| Kijelző | LCD |
| Mérési tartomány (fordulatszám) | 2 - 20000 fordulat/perc |
| Hőmérséklettartomány | 0 <bis/> +50 °C |
| Termék típus | Fordulatszámmérő |
| Termékazonosító | 236301 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 1012206 |
| Súly | 848 g |
| Vonalkód | 4016138861648 |
2 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


























Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.