Siemens SB 1232 6ES7232-4HA30-0XB0 SPS analóg kimeneti modul
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens SB 1232 6ES72324HA300XB0 SPS analóg kimeneti modul Analóg kimenet SB 1232Közvetlenül dugaszolható a CPU-n.Ez a szöveg gépi fordítással készült.Műszaki adatok: Alkalmas: Siemens SIMATIC S7-1200 · Anal...
Termékazonosító: 845905
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 64 990 Ft/db)
64 990 Ft
Analóg kimenet SB 1232
Közvetlenül dugaszolható a CPU-n.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Alkalmas: Siemens SIMATIC S7-1200 · Analóg kimenetek száma (max.): 1 · Kivitel (általános): 1 AO · Környezeti hőmérséklet (max.): +60 °C · Környezeti hőmérséklet (min.): -20 °C · Méret, hossz: 21 mm · Méret, magasság: 62 mm · Méret, szélesség: 38 mm · További műszaki adatok: SIMATIC S7-1200, analóg kimenet, SB 1232, 1 AO, +/- 10 V DC (12
Bit felbontás) vagy 0-20 mA (11 bit felbontás)
Tápáram, max: 25 mA
Teljesítmény veszteség, tipikus: 1,5 W
A ház anyaga: műanyag · Védelmi típus: IP20
| Alkalmas | Siemens SIMATIC S7-1200 |
|---|---|
| Gyártói szám | SB 1232 |
| Gyártói szám | 6ES7232-4HA30-0XB0 |
| Kivitel | 1 AO |
| Analóg kimenetek száma (max.) | 1 |
| Magasság | 62 mm |
| Hossz | 21 mm |
| Szélesség | 38 mm |
| Védelmi típus | IP20 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 21 x 38 x 62 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Max. környezeti hőmérséklet | +60 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Termék típus | SPS analóg kimeneti modul |
| Termékazonosító | 845905 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 197801 |
| Súly | 30 g |
| Vonalkód | 6940408100435 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.