Grothe 14101 Csengő transzformátor 12 V/AC 1.5 A
Gyártó: Grothe
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Grothe 14101 Csengő transzformátor 12 V/AC 1.5 A
Termékazonosító: 916149
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 14 990 Ft/db)
14 990 Ft
| Kivitel | Kalapsínes |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Kimeneti feszültség | 12 V/AC |
| Névleges áram (max.) | 1.5 A |
| Szélesség | 36 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Mélység | 55 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 36 x 90 x 55 mm |
| Termék típus | Csengő transzformátor |
| Termékazonosító | 916149 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Grothe |
| Cikkszám | 431619 |
| Súly | 431 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.