Fix TV tartó fali konzol 35,6 - 106,7 cm 14 - 42 extra vékony, SpeaKa Professional Slim Fix
Gyártó: SpeaKa Professional
SpeaKa Professional Slim Fix TV fali tartó 35,6 cm (14") - 106,7 cm (42") MerevSpeaKa Professional TV fali tartó " Slim Fix" 35,6 (14" ) - 106,7 cm (42" ) Fekete Tartó típus: MerevMindegyik VESA-szabványt támogatja, 200 x 200 mm-igKij...
Termékazonosító: 776527
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 890 Ft/db)
Várhatóan rendelhető: Nincs információ
2 890 Ft
SpeaKa Professional
Slim Fix
TV fali tartó
35,6 cm (14") - 106,7 cm (42")
Merev
SpeaKa Professional TV fali tartó " Slim Fix" 35,6 (14" ) - 106,7 cm (42" ) Fekete
Tartó típus: Merev
Mindegyik VESA-szabványt támogatja, 200 x 200 mm-ig
Kijelző mérethez alkalmas (tartomány): 35,6 cm (14") - 106,7 cm (42")Tartóerő (max.) 25 kg
A SpeaKa " Slim Fix" egy merev fali TV/monitor tartó, amely a legtöbb 35,6 (14" ) és 106,7 cm (42" ) közötti síkképernyős TV-t és monitort támogatja, 25 kg súlyig. A különösen vékony dizájnnal a TV és a fal között csupán 20 mm a távolság, ami éppen elég a megfelelő szellőzéshez és a kábelek elhelyezésére. A vékony fali lemez ideális háztartások számára, és néhány lépésben gyorsan és egyszerűen felszerelhető a falra.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Alkalmas a következő kijelző méretekhez: 35,6 cm (14"),38,1 cm (15"),39,6 cm (15,6"),40,6 cm (16"),43,2 cm (17"),45,7 cm (18"),48,3 cm (19"),50,8 cm (20"),54,6 cm (21,5"),55,9 cm (22"),58,4 cm (23"),59,9 cm (23,6"),61 cm (24"),63,5 cm (25"),66,0 cm (26"),68,6 cm (27"),71,1 cm (28"),73,7 cm (29"),76,2 cm (30"),78,7 cm (31"),81,3 cm (32"),83,8 cm (33"),86,4 cm (34"),88,9 cm (35"),91,4 cm (36"),94,0 cm (37"),99,1 cm (39"),96,5 cm (38"),101,6 cm (40"),104,1 cm (41"),106,7 cm (42") · Anyag: Acél · Döntési tartomány (felfelé): 0 ° · Döntési tartomány (lefelé): 0 ° · Forgatás: 0 ° · Forgatási tartomány (balra): 0 ° · Forgatási tartomány (jobbra): 0 ° · Gáznyomásos technológia: Nem · Max. faltól való távolság: 2 cm · Min. faltól való távolság: 2 cm · Méret, magasság: 208 mm · Méret, mélység: 25 mm · Méret, szélesség: 283 mm · Szín: Fekete · Súly: 0.5 kg · Tartó típus: Merev · Tartóerő (max.): 25 kg · VESA szabvány: 75 x 75 mm,100 x 100 mm,200 x 100 mm,200 x 200 mm
Package contents:
Fali tartó,2 db szerelősín,4 db csavar, M4 x 20,4 db csavar, M5 x 20,4 db csavar, M8 x 20,4 db csavar, M6 x 20,4 db 6 mm x 55-ös kulcscsavar,4 db alátét, 5/6/8 mm,4 db alátét 8 mm,4 db 8 mm x 10 mm-es távtartó,4 db beton dübel, 10 mm x 50,Szerelési útmutató.
Note:
Az univerzális Speaka professzionális TV fali tartó ideálisan alkalmas márkás TV készülékek rögzítésére, mint pl. Samsung vagy LG. Csak az LCD, LED vagy plazma TV-jének megfelelő VESA méretére ügyeljen.
| Termék típus | TV fali tartó |
|---|---|
| Kijelző mérethez alkalmas (tartomány) | 35,6 cm (14") - 106,7 cm (42") |
| Tartó típus | Merev |
| Tartóerő (max.) | 25 kg |
| Gáznyomásos technológia | Nem |
| VESA szabvány | 75 x 75 mm |
| VESA szabvány | 100 x 100 mm |
| VESA szabvány | 200 x 100 mm |
| VESA szabvány | 200 x 200 mm |
| Forgatás | 0 ° |
| Döntési tartomány (lefelé) | 0 ° |
| Döntési tartomány (felfelé) | 0 ° |
| Forgatási tartomány (balra) | 0 ° |
| Forgatási tartomány (jobbra) | 0 ° |
| Min. faltól való távolság | 2 cm |
| Max. faltól való távolság | 2 cm |
| Szélesség | 283 mm |
| Magasság | 208 mm |
| Mélység | 25 mm |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Acél |
| Súly | 0.5 kg |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 283 x 208 x 25 mm |
| A következő kijelző méretekhez | 35,6 cm (14") |
| A következő kijelző méretekhez | 38,1 cm (15") |
| A következő kijelző méretekhez | 39,6 cm (15,6") |
| A következő kijelző méretekhez | 40,6 cm (16") |
| A következő kijelző méretekhez | 43,2 cm (17") |
| A következő kijelző méretekhez | 45,7 cm (18") |
| A következő kijelző méretekhez | 48,3 cm (19") |
| A következő kijelző méretekhez | 50,8 cm (20") |
| A következő kijelző méretekhez | 54,6 cm (21,5") |
| A következő kijelző méretekhez | 55,9 cm (22") |
| A következő kijelző méretekhez | 58,4 cm (23") |
| A következő kijelző méretekhez | 59,9 cm (23,6") |
| A következő kijelző méretekhez | 61,0 cm (24") |
| A következő kijelző méretekhez | 63,5 cm (25") |
| A következő kijelző méretekhez | 66,0 cm (26") |
| A következő kijelző méretekhez | 68,6 cm (27") |
| A következő kijelző méretekhez | 71,1 cm (28") |
| A következő kijelző méretekhez | 73,7 cm (29") |
| A következő kijelző méretekhez | 76,2 cm (30") |
| A következő kijelző méretekhez | 78,7 cm (31") |
| A következő kijelző méretekhez | 81,3 cm (32") |
| A következő kijelző méretekhez | 83,8 cm (33") |
| A következő kijelző méretekhez | 86,4 cm (34") |
| A következő kijelző méretekhez | 88,9 cm (35") |
| A következő kijelző méretekhez | 91,4 cm (36") |
| A következő kijelző méretekhez | 94,0 cm (37") |
| A következő kijelző méretekhez | 99,1 cm (39") |
| A következő kijelző méretekhez | 96,5 cm (38") |
| A következő kijelző méretekhez | 101,6 cm (40") |
| A következő kijelző méretekhez | 104,1 cm (41") |
| A következő kijelző méretekhez | 106,7 cm (42") |
| Termékazonosító | 776527 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | SpeaKa Professional |
| Cikkszám | 1089871 |
| Súly | 789 g |
| Vonalkód | 4016138873986 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.