Bosch Accessories Promoline 2607019438 Keményfém Kő spirálfúró készlet 5 részes 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm Hengeres befogószár 1 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories Promoline 2607019438 Keményfém Kő spirálfúró készlet 5 részes 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm Hengeres befogószár 1 db
Termékazonosító: 805346
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 190 Ft/db)
3 190 Ft
| Furatátmérő | 4 mm |
|---|---|
| Furatátmérő | 5 mm |
| Furatátmérő | 6 mm |
| Furatátmérő | 8 mm |
| Furatátmérő | 10 mm |
| Anyag | Keményfém |
| Anyag alkalmasság | Falazat |
| Anyag alkalmasság | Kő |
| Tartó | Hengeres befogószár |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Kő spirálfúró készlet |
| Termékazonosító | 805346 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 819640 |
| Súly | 127 g |
| Vonalkód | 3165140415569 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.