Mágnes szelepek
Bürkert Szervó vezérlésű szelep 221674 24 V/DC G 1/4 hüvely 1 db
Gyártó: Bürkert
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bürkert Szervó vezérlésű szelep 221674 24 V/DC G 1/4 hüvely 1 db
Termékazonosító: 846903
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 48 990 Ft/db)
48 990 Ft
| Média-hőmérséklet (tartomány) | -10 ... +80 °C |
|---|---|
| Gyártói szám | 221674 |
| Védelmi típus | IP65 |
| kv érték | 1.9 |
| Ház anyaga | Nemesacél |
| Csatlakozó | G 1/4 hüvely |
| Közepes | Neutrális folyadékok |
| Tömítőanyag | NBR |
| Névleges átmérő | 10 mm |
| Üzemi nyomás (max.) | 10 bar |
| Üzemi nyomás (min.) | 0 bar |
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Médiahőmérséklet (max.) | +80 °C |
| Média hőmérséklet (min.) | -10 °C |
| Max. környezeti hőmérséklet | +55 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | 0 °C |
| Súly | 430 g |
| Termék típus | Szervó vezérlésű szelep |
| Termékazonosító | 846903 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bürkert |
| Cikkszám | 585480 |
| Súly | 511 g |
| Vonalkód | 4053913016589 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.